Nasza rodzinna firma „AL.PLAST” powstała w 2004 roku z inicjatywy Pana Lecha Pigonia, który w branży „okiennej” jeszcze przed założeniem AL.PLAST-u zjadł przysłowiowe zęby.

Obecnie, po przejściu Pana Lecha Pigonia na zasłużoną emeryturę, wraz z jego dotychczasową, wieloletnią pracownicą, a obecnie moją żoną, prowadzimy nadal jego firmę kontynuując tym samym jego dzieło.

„AL.PLAST” na przestrzeni lat na bieżąco dokonywał selekcji swoich dostawców i podwykonawców pod względem jakościowym i cenowym i z tego względu skupiliśmy się na kilku z nich, sprawdzonych od lat.

Od początku swego istnienia „AL.PLAST” zajmuje się sprzedażą i montażem szeroko pojętej stolarki otworowej.
Naszymi klientami w głównej mierze były i są nadal wspólnoty mieszkaniowe, zbm-y i rom-y na terenie Gliwic oraz w mniejszym stopniu klienci prywatni przychodzący z polecenia naszych dotychczasowych zadowolonych klientów.
Jak każda firma chcemy się rozwijać, a nie ograniczać do jednej grupy klientów z jednego tylko miasta, stąd też doceniając potęgę internetu powstała niniejsza strona internetowa otwierając wirtualne drzwi naszej firmy na świat…

W zakładkach naszej strony nie znajdą państwo górnolotnych tekstów zachwalających nasze produkty i opisujących nas samych jako najlepszą firmę.

Tego tutaj nie ma i nie będzie, bo i po co miałoby być.

Dobre produkty i dobre usługi w dobrych cenach, które sprzedajemy od 2004 roku bronią się same.